Пошук по сайту    Карта сайту   Е-журнал   Навчаємось вдома
Останні новини
Засідання РМО вчител...
Зустріч на передодні...
КВК – 2019
День Соборності України
З Новим, 2019 роком
Останні статті
Перший раз у перший ...
Поради для тих, хто ...
Пам’ятка для батьків
Береговий Г.Т.
Застосування мультим...
Нові файли
Використання коштів ... 5
Про закріплення тери... 0
Звіт БК на 02.01.2019 3
А жінка в світ прихо... 4
Особливості викладан... 1
Для консультацій з питань захисту прав дітей звертатись до практичних психологів Вийбер Н.П. та Василенко О.О. у робочі дні з 830 до 1230
------------------------

Працівники кримінальної поліції в справах дітей Карлівського РВУМВС, закріплені за навчальними закладами:
- Ст. уповноважений ст. лейт. Хлівний Володимир Степанович;
- Оперуповноважений лейт. Куроптєв Андрій Олегович.
Адреса:
м.Карлівка, вул.Симоненка, 1 каб. №13.
Робочий телефон: 2-25-70.
Електронна адреса: 07_po@mvs.gov.ua
Засідання РМО вчителів іноземної мови
   6 березня у Нижньоланнівському НВК відбулося виїздне засідання  районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови. Планом засідання були передбачені:
1.Урок англійської мови у першому класі по темі: « Тварини»;
2.Тематичний захід «А жінка в світ приходить для любові».
    Урок  англійської мови у першому класі провела Пилипенко Марина Віталіївна. Урок відповідає програмі НУШ . Вчитель на практиці показала як можна застосувати інформаційні методи і прийоми навчання в початковій школі.
Збільшити фото
Збільшити фото Збільшити фото
    А тематичний захід спільно  підготували вчителі французької мови  двох шкіл Ланнівської ОТГ Криворучко Н.Г.(Ланнівська ЗОШ І-ІІІ ст.) і РізніченкоВ.М. (Нижньоланнівський НВК). На заході звучали пісні французькою мовою у виконанні учнів та вчителів обох шкіл. Свято було приурочене року французької мови в Україні.

Переглянути Відеозвіт
Зустріч на передодні Стрітення
    15 лютого у нашому НВК святкували два свята: свято Стрітення та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На свято запросили учасників тих подій, наших воїнів – односельців.
   Розпочався захід зі свята Стрітення. Ведучі ознайомилиприсутніх зі святкуванням чудового свята «Стрітення». Це свято початку весни. У цей день зима, кажуть, іде туди, де було літо, а літо – де була зима. За сивої давнини це свято мало інші назви – Зимобор, Громовиця. За повір’ям саме 15 лютого зима зустрічається з весною. Звідси і назва – Стрітення.
Збільшити фото Збільшити фото
   На Стрітення освячуваливоду, яка після цього вважалася цілющою. Її набирали у нову невживану посудину і зберігали за образами протягом року. Стрітенською водою вмивалися, щоб не хворіти, батьки благословляли синів на військову службу, на війну; чумаків – у далеку дорогу, й будь-кого, хто вирушав у далекі й небезпечні мандри.
   Але цього дня святили не тільки воду, а і свічки, їх називали «громовичними», запалювали під час грози, щоб оберегти людей від грому, блискавки – щоб вона оберігала від нещастя. 
   А ще ведучі розповіли, як готувалися на Україні зустрічати весну - випікали з тіста жайворонків і роздавали їх дітям, щоб росли здорові і щасливі. Вважали, що саме ці птахи на своїх крилах приносять її з далекого краю, проганяли люту зиму. Старі люди розповідали, що ця пташка народилася із сонячного жару. Вона прокидається разом із сонечком і своїм дзвінким голосочком сповіщає про те, що прийшла весна.
Збільшити фото Збільшити фото
   Воїнам – односельцям, учасникам бойових дій, які воювали на території інших держав діти приготували сувеніри, листівки та квіти. Побажали воїнам  здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, який зветься Україна.
    Наприкінці свята ведучі пригостили усіх гостей свята випеченими жайворонками,  щоб  були здорові та щасливі. А також  запросили  гостей, всіх учасників свята на сцену для фотографування.
КВК – 2019
   23 січня у РБК відбувся огляд-конкурс шкільних команд КВК. У І турі серед чотирьох команд найбільша кількість набраних балів була у Карлівської ЗОШ № 4. Вони вибороли І місце, Ланнівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце, Федорівська ЗОШ – І-ІІІ ст. – ІІІ місце і наша команда «Мрійники» Нижньоланнівського НВК на ІV місці.
   КВК згуртував нашу команду. Ми зуміли з’ясувати те, що нас найбільше хвилює в колективі. Змінюємось, дорослішаємо, набираємось життєвого досвіду.
   Тож, будемо і надалі командою тренуватися, вчитися та брати участь у КВК.
Збільшити фото
День Соборності України
   У четвер, 22 січня у Нижньоланнівському НВК відзначали День Соборності України. Провели зустріч з учасником бойових дій Лозяном Русланом Олексійовичем та учнями 2-го класу.
   Хоч дітлахи ще зовсім маленькі, але кожен із них чув про події, які зараз відбуваються на сході України.
   Любов Іванівна розповіла учням про народи, що заселяють Україну. Провели вправу «Коло дружби». Задавали запитання, які дітей цікавили, Руслану Олексійовичу. Послухали розповідь про героїзм, почуття дружби та взаємодопомоги у складних умовах боротьби за збереження та відновлення миру на Україні.
Збільшити фото
З Новим, 2019 роком
З передзвоном на поріг вже ступає 2019 рік!
Збільшити фото Збільшити фото
Збільшити фото Збільшити фото
Збільшити фото Збільшити фото
Відео скринька
   МО вчителів іноземної мови
   Хіпбоксинг
   Відеорезюме Олійника О. Ю.
   Над Україною
   Школа, школа
   Село у долині
У збірці Flash-презентацій:
   Від платівки до CD
   Наші улюблені напої
   Термометри
   Невеликі форми рельєфу та їх ф
   Лінійна функція
   Розвязування логічних задач.
Знайшли цікаве? Поділіться з друзями!
Ми в освітніх та соціальних мережах
     
>>> НАШ ВІДЕОКАНАЛ
Останнє відео
Видео - МО вчителів іноземної мови

Видео - Хіпбоксинг

Видео - Відеорезюме Олійника О. Ю.

Видео - Над Україною

Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 
Обов'язково ПРОГОЛОСУЙ!!!
 Наш сайт Вам 
   сподобався
   так собі
   не цікавий
   Мені байдуже
Результаты
Дружні сайти
Ваш надійний хостинг
Климівська ЗОШ
Освітній портал
Освітні сайти
Академія Саморобкіна
Cайт Чутівської ЗОШ
Освіта Полтавщини
IP
IP'